MS27473T10B13PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T10B13PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS
Podatkovni listi: MS27473T10B13PA.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T10B13PA
Številka dela MS27473T10B13PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2171 pcs Podatkovni list MS27473T10B13PA.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC, 500VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27473T10B13PA
MS27473T10B13PA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 13
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473T10B13PA
Velik premer dobavljen 10-13 Lastnosti -
Razširjen opis 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Opis CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/PINS
Trenutna ocena 3A Tok - Max / Contact Bayonet Lock