MS27473T12B22PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T12B22PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473T12B22PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T12B22PA
Številka dela MS27473T12B22PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 22POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1615 pcs Podatkovni list MS27473T12B22PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-22 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473T12B22PA
MS27473T12B22PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 22 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T12B35A
MS27473T12B35A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 22POS INLINE
Na zalogi: 1835 pcs
Prenesi: MS27473T12B35A.pdf
RFQ
MS27473T12B22SLC
MS27473T12B22SLC
Opis: CONN PLG HSG FMALE 22POS INLINE
Na zalogi: 2696 pcs
Prenesi: MS27473T12B22SLC.pdf
RFQ
MS27473T12B22P
MS27473T12B22P
Opis: CONN PLUG 22POS STRAIGHT W/PINS