MS27473T16B42PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T16B42PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 42POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473T16B42PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T16B42PB
Številka dela MS27473T16B42PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 42POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1283 pcs Podatkovni list MS27473T16B42PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-42 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473T16B42PB
MS27473T16B42PB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 42 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 42 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold