MS27473T18A28SCLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T18A28SCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 28POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: MS27473T18A28SCLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T18A28SCLC
Številka dela MS27473T18A28SCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 28POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1805 pcs Podatkovni list MS27473T18A28SCLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 (2), 20 (26) Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter - Druga imena AMS27473T18A28SCLC
MS27473T18A28SCLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473T18A28SCLC
Velik premer dobavljen 18-28 Vstavi material Aluminum, Cadmium over Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 28POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.391" (35.33mm)
Premer spojne gredi Cadmium over Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T18A28S
MS27473T18A28S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 28POS GOLD CRIMP