MS27473T18A32SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T18A32SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473T18A32SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T18A32SLC
Številka dela MS27473T18A32SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLG HSG FMALE 32POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2082 pcs Podatkovni list MS27473T18A32SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473T18A32SLC
MS27473T18A32SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.391" (35.33mm)