MS27473T18A66S
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T18A66S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473T18A66S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T18A66S
Številka dela MS27473T18A66S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1255 pcs Podatkovni list MS27473T18A66S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-66 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473T18A66S
MS27473T18A66S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 66 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold