MS27473T18F30S
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T18F30S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473T18F30S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T18F30S
Številka dela MS27473T18F30S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1267 pcs Podatkovni list MS27473T18F30S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-30 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473T18F30S
MS27473T18F30S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold