MS27473T18F53P-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T18F53P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka JT 53C 53#22 PIN PLUG
Podatkovni listi: MS27473T18F53P-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T18F53P-LC
Številka dela MS27473T18F53P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis JT 53C 53#22 PIN PLUG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1802 pcs Podatkovni list MS27473T18F53P-LC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 22 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum Alloy
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena AAMS27473T18F53P-LC
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 53
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Številka izdelka proizvajalca MS27473T18F53P-LC Velik premer dobavljen 18-53
Vstavi material Aluminum Alloy, Electroless Nickel Vključuje -
Lastnosti Coupling Nut Razširjen opis 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Opis JT 53C 53#22 PIN PLUG Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Material spenjanja oreškov, plating 1.391" (35.33mm) Premer spojne gredi Electroless Nickel