MS27473T20A41SB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T20A41SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27473T20A41SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T20A41SB
Številka dela MS27473T20A41SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1371 pcs Podatkovni list MS27473T20A41SB.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27473T20A41SB
MS27473T20A41SB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 41
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473T20A41SB
Velik premer dobavljen 20-41 Lastnosti -
Razširjen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 41POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material B Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T20B16A
MS27473T20B16A
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG HSG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 2111 pcs
Prenesi: MS27473T20B16A.pdf
RFQ
MS27473T20A41PA
MS27473T20A41PA
Opis: CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1344 pcs
Prenesi: MS27473T20A41PA.pdf
RFQ
MS27473T20A41SBLC
MS27473T20A41SBLC
Opis: CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT