MS27473T20B16PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T20B16PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473T20B16PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T20B16PA
Številka dela MS27473T20B16PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1379 pcs Podatkovni list MS27473T20B16PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473T20B16PA
MS27473T20B16PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T20B16PB-LC
MS27473T20B16PB-LC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: CONN PLUG HSNG MALE 16POS INLINE
Na zalogi: 1502 pcs
Prenesi:
RFQ
MS27473T20B16P
MS27473T20B16P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP