MS27473T20B39SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T20B39SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27473T20B39SA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T20B39SA
Številka dela MS27473T20B39SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1241 pcs Podatkovni list MS27473T20B39SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-39 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27473T20B39SA
MS27473T20B39SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 39 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T20B39S
MS27473T20B39S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 39POS GOLD CRIMP