MS27473T24B29SCLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T24B29SCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG PLUG 29POS STRGHT SCKT
Podatkovni listi: MS27473T24B29SCLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T24B29SCLC
Številka dela MS27473T24B29SCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG PLUG 29POS STRGHT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1466 pcs Podatkovni list MS27473T24B29SCLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27473T24B29SCLC
MS27473T24B29SCLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27473T24B29SCLC
Velik premer dobavljen 24-29 Vstavi material Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel
Vključuje - Lastnosti Coupling Nut
Razširjen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Opis CONN HSG PLUG 29POS STRGHT SCKT
Tok - Max / Contact Bayonet Lock Material spenjanja oreškov, plating 1.750" (44.45mm)
Premer spojne gredi Cadmium over Nickel Kontaktiraj obliko -
Kontaktni material C Vrsta priključka Plug Housing
Material telesa -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T24B2PA
MS27473T24B2PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 100POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 917 pcs
Prenesi: MS27473T24B2PA.pdf
RFQ
MS27473T24B29SC
MS27473T24B29SC
Opis: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP