MS27473T24B61PALC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T24B61PALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473T24B61PALC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T24B61PALC
Številka dela MS27473T24B61PALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1855 pcs Podatkovni list MS27473T24B61PALC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27473T24B61PALC
MS27473T24B61PALC-ND
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 61
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Premer spojne gredi 1.750" (44.45mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27473T24B61PA
MS27473T24B61PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP