MS27473T24F29AA
pregled izdelka
Številka dela: MS27473T24F29AA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Podatkovni listi: MS27473T24F29AA.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27473T24F29AA
Številka dela MS27473T24F29AA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1360 pcs Podatkovni list MS27473T24F29AA.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-29
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27473T24F29AA Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 29
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel Premer spojne gredi 1.750" (44.45mm)