MS27474E16B26SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27474E16B26SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT SCKT
Podatkovni listi: MS27474E16B26SLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474E16B26SLC
Številka dela MS27474E16B26SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1796 pcs Podatkovni list MS27474E16B26SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27474E16B26SLC
MS27474E16B26SLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27474E16B26SLC
Velik premer dobavljen 16-26 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 26POS JAM NUT SCKT