MS27474E18F28S-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27474E18F28S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27474E18F28S-LC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 980 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474E18F28S-LC
Številka dela MS27474E18F28S-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 28POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 980 pcs Podatkovni list MS27474E18F28S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27474E18F28S-LC
MS27474E18F28SLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Silver Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount