MS27474E20B16SALC
pregled izdelka
Številka dela: MS27474E20B16SALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 16POS JAM NUT SCKT
Podatkovni listi: MS27474E20B16SALC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474E20B16SALC
Številka dela MS27474E20B16SALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 16POS JAM NUT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1872 pcs Podatkovni list MS27474E20B16SALC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27474E20B16SALC
MS27474E20B16SALC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27474E20B16SALC
Velik premer dobavljen 20-16 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 16POS JAM NUT SCKT