MS27474T16A26SLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27474T16A26SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27474T16A26SLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474T16A26SLC
Številka dela MS27474T16A26SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1879 pcs Podatkovni list MS27474T16A26SLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 16-26
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27474T16A26SLC
MS27474T16A26SLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 26
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27474T16A26PLC
MS27474T16A26PLC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Na zalogi: 2227 pcs
Prenesi: MS27474T16A26PLC.pdf
RFQ
MS27474T16A35SC
MS27474T16A35SC
Opis: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1678 pcs
Prenesi: MS27474T16A35SC.pdf
RFQ
MS27474T16A26S
MS27474T16A26S
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP