MS27474T22B21SB
pregled izdelka
Številka dela: MS27474T22B21SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27474T22B21SB.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 883 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27474T22B21SB
Številka dela MS27474T22B21SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 883 pcs Podatkovni list MS27474T22B21SB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27474T22B21SB
MS27474T22B21SB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27474T22B2PC
MS27474T22B2PC
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 85POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 908 pcs
Prenesi: MS27474T22B2PC.pdf
RFQ
MS27474T22B21S
MS27474T22B21S
Opis: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP