MS27484E14A15P
pregled izdelka
Številka dela: MS27484E14A15P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27484E14A15P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484E14A15P
Številka dela MS27484E14A15P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 15POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1212 pcs Podatkovni list MS27484E14A15P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-15 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27484E14A15P
MS27484E14A15P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold