MS27484E14B18SD
pregled izdelka
Številka dela: MS27484E14B18SD
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27484E14B18SD.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484E14B18SD
Številka dela MS27484E14B18SD Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1278 pcs Podatkovni list MS27484E14B18SD.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27484E14B18SD
MS27484E14B18SD-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 18
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27484E14B18SD
Velik premer dobavljen 14-18 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 7.5A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material D Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla 50µin (1.27µm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27484E14B35S
MS27484E14B35S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG FMALE 37POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1161 pcs
Prenesi: MS27484E14B35S.pdf
RFQ
MS27484E14B18S
MS27484E14B18S
Opis: CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP