MS27484E18A53S
pregled izdelka
Številka dela: MS27484E18A53S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27484E18A53S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 697 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484E18A53S
Številka dela MS27484E18A53S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG FMALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 697 pcs Podatkovni list MS27484E18A53S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27484E18A53S
MS27484E18A53S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 53 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold