MS27484E18B11SB
pregled izdelka
Številka dela: MS27484E18B11SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27484E18B11SB.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484E18B11SB
Številka dela MS27484E18B11SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1127 pcs Podatkovni list MS27484E18B11SB.pdf
Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27484E18B11SB
MS27484E18B11SB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27484E18B11SB
Velik premer dobavljen 18-11 Lastnosti Shielded
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/SCKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock