MS27484E22F21P-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27484E22F21P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE
Podatkovni listi: MS27484E22F21P-LC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484E22F21P-LC
Številka dela MS27484E22F21P-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSNG MALE 21POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5254 pcs Podatkovni list MS27484E22F21P-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27484E22F21P-LC
MS27484E22F21PLC
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti Coupling Nut, Ground Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 21 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Premer spojne gredi 1.625" (41.28mm) Vrsta kontakta Crimp