MS27484T16A42PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27484T16A42PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG MALE 42POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27484T16A42PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484T16A42PA
Številka dela MS27484T16A42PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG MALE 42POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1225 pcs Podatkovni list MS27484T16A42PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-42 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27484T16A42PA
MS27484T16A42PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 42 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut, Ground
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 42 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27484T16A42P
MS27484T16A42P
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN PLUG MALE 42POS GOLD CRIMP