MS27484T20B16SA-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27484T20B16SA-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Podatkovni listi: MS27484T20B16SA-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MS27484T20B16SA-LC
Številka dela MS27484T20B16SA-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5159 pcs Podatkovni list MS27484T20B16SA-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 20-16
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27484T20B16SA-LC
MS27484T20B16SALC
Usmerjenost A
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 16
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Coupling Nut, Ground Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Material spenjanja oreškov, plating Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel
Premer spojne gredi 1.500" (38.10mm) Vrsta kontakta Crimp