MS27497E12F22P
pregled izdelka
Številka dela: MS27497E12F22P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27497E12F22P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497E12F22P
Številka dela MS27497E12F22P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 22POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1795 pcs Podatkovni list MS27497E12F22P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-22 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27497E12F22P
MS27497E12F22P-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 22 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold