MS27497E18B28PLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27497E18B28PLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27497E18B28PLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497E18B28PLC
Številka dela MS27497E18B28PLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1484 pcs Podatkovni list MS27497E18B28PLC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-28
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27497E18B28PLC
MS27497E18B28PLC-ND
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 28
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Material spenjanja oreškov, plating - Premer spojne gredi -
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 16 (2), 20 (26)
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27497E18B32PA
MS27497E18B32PA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1262 pcs
Prenesi: MS27497E18B32PA.pdf
RFQ
MS27497E18B28P
MS27497E18B28P
Opis: CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP