MS27497E22A55PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27497E22A55PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27497E22A55PA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497E22A55PA
Številka dela MS27497E22A55PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1364 pcs Podatkovni list MS27497E22A55PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27497E22A55PA
MS27497E22A55PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold