MS27497P14B37S
pregled izdelka
Številka dela: MS27497P14B37S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27497P14B37S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497P14B37S
Številka dela MS27497P14B37S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 37POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1383 pcs Podatkovni list MS27497P14B37S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-37 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27497P14B37S
MS27497P14B37S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 37 Tip montaže Panel Mount
Ingress Protection - Lastnosti Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla 0.808" (20.52mm) Material backshell, Plating -