MS27497T16B42PALC
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T16B42PALC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 42POS WALL MT PINS
Podatkovni listi: MS27497T16B42PALC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T16B42PALC
Številka dela MS27497T16B42PALC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 42POS WALL MT PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1576 pcs Podatkovni list MS27497T16B42PALC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 22 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27497T16B42PALC
MS27497T16B42PALC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 42
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27497T16B42PALC
Velik premer dobavljen 16-42 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 42 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 42POS WALL MT PINS