MS27497T16F42SA
MS27497T16F42SA
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: JT 42C 42#22 SKT RECP
Na zalogi: 4845 pcs
Prenesi: MS27497T16F42SA.pdf
RFQ
MS27497T16F6AC
MS27497T16F6AC
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8T 6C 6#20 RECP
Na zalogi: 1651 pcs
Prenesi:
RFQ
MS27497T16F6A
MS27497T16F6A
Opis: 8T 6C 6#20 RECP
Prenesi:
MS27497T16F6AB
MS27497T16F6AB
MS27497T16F6AA
MS27497T16F6AA
MS27497T16F42P
MS27497T16F42P
Opis: CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS27497T16F42P.pdf
MS27497T16F35SC
MS27497T16F35SC
Opis: JT 55C 55#22D SKT RECP
Prenesi: MS27497T16F35SC.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika