MS27497T18A28P
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T18A28P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 28POS WALL MNT W/PINS
Podatkovni listi: MS27497T18A28P.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T18A28P
Številka dela MS27497T18A28P Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 28POS WALL MNT W/PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1149 pcs Podatkovni list MS27497T18A28P.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27497T18A28P
MS27497T18A28P-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 28
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27497T18A28P
Velik premer dobavljen 18-28 Lastnosti -
Razširjen opis 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Opis CONN RCPT 28POS WALL MNT W/PINS
Trenutna ocena 7.5A, 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock