MS27497T18B11SLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T18B11SLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 11POS WALL MT SCKT
Podatkovni listi: MS27497T18B11SLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T18B11SLC
Številka dela MS27497T18B11SLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 11POS WALL MT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2353 pcs Podatkovni list MS27497T18B11SLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 16 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27497T18B11SLC
MS27497T18B11SLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 11
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27497T18B11SLC
Velik premer dobavljen 18-11 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 11POS WALL MT SCKT