MS27497T18B32SBLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T18B32SBLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27497T18B32SBLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T18B32SBLC
Številka dela MS27497T18B32SBLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1756 pcs Podatkovni list MS27497T18B32SBLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 18-32
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27497T18B32SBLC
MS27497T18B32SBLC-ND
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount