MS27497T24B24PB-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T24B24PB-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27497T24B24PB-LC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T24B24PB-LC
Številka dela MS27497T24B24PB-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5408 pcs Podatkovni list MS27497T24B24PB-LC.pdf
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-24
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27497T24B24PB-LC
MS27497T24B24PBLC
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 24
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -