MS27497T24B29SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T24B29SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27497T24B29SA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 951 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 951 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T24B29SA
Številka dela MS27497T24B29SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 951 pcs Podatkovni list MS27497T24B29SA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-29 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27497T24B29SA
MS27497T24B29SA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 29 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold