MS27497T24F19S
pregled izdelka
Številka dela: MS27497T24F19S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27497T24F19S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 623 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 623 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27497T24F19S
Številka dela MS27497T24F19S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 623 pcs Podatkovni list MS27497T24F19S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27497T24F19S
MS27497T24F19S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold