MS27499E10F13PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27499E10F13PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27499E10F13PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27499E10F13PA
Številka dela MS27499E10F13PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1692 pcs Podatkovni list MS27499E10F13PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-13 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27499E10F13PA
MS27499E10F13PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 13 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje 50.0µin (1.27µm) Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Silver
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aviation, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27499E10F13PB
MS27499E10F13PB
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1852 pcs
Prenesi: MS27499E10F13PB.pdf
RFQ
MS27499E10F13S
MS27499E10F13S
Opis: JT 13C 13#22M SKT RECP
Na zalogi: 1798 pcs
Prenesi: MS27499E10F13S.pdf
RFQ
MS27499E10F13PALC
MS27499E10F13PALC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 13POS PNL MT
Prenesi: MS27499E10F13PALC.pdf
MS27499E10C98P-LC
MS27499E10C98P-LC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MT
Prenesi: MS27499E10C98P-LC.pdf
MS27499E10F35A
MS27499E10F35A
Proizvajalci: Souriau Connection Technology
Opis: 8T 13C 13#22D RECP
Prenesi:
MS27499E10F13P
MS27499E10F13P