MS27499E14B18PCLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27499E14B18PCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 18POS BOX MNT PINS
Podatkovni listi: MS27499E14B18PCLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27499E14B18PCLC
Številka dela MS27499E14B18PCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 18POS BOX MNT PINS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2445 pcs Podatkovni list MS27499E14B18PCLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 20 Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Male Pins
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27499E14B18PCLC
MS27499E14B18PCLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27499E14B18PCLC
Velik premer dobavljen 14-18 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 18POS BOX MNT PINS