MS27499E18A66SA
pregled izdelka
Številka dela: MS27499E18A66SA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 66POS BOX MNT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27499E18A66SA.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27499E18A66SA
Številka dela MS27499E18A66SA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 66POS BOX MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1266 pcs Podatkovni list MS27499E18A66SA.pdf
Napetost - ocenjena 400VAC, 500VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27499E18A66SA
MS27499E18A66SA-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 66
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27499E18A66SA
Velik premer dobavljen 18-66 Lastnosti -
Razširjen opis 66 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 66POS BOX MNT W/SCKT
Trenutna ocena 3A Tok - Max / Contact Bayonet Lock