MS27505E17B55SCLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS27505E17B55SCLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT SCKT
Podatkovni listi: MS27505E17B55SCLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27505E17B55SCLC
Številka dela MS27505E17B55SCLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2415 pcs Podatkovni list MS27505E17B55SCLC.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 22M Uporaba Unshielded
Atributi atributov Environment Resistant Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Aluminum
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT RoHS Status Bulk
Plug / Mating Plug Diameter Olive Drab Druga imena AMS27505E17B55SCLC
MS27505E17B55SCLC-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27505E17B55SCLC
Velik premer dobavljen 17-55 Vstavi material -
Vključuje - Lastnosti -
Razširjen opis 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Opis CONN HSG RCPT 55POS BOX MNT SCKT