MS27505E23F53PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27505E23F53PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27505E23F53PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27505E23F53PB
Številka dela MS27505E23F53PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 53POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1205 pcs Podatkovni list MS27505E23F53PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 23-53 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27505E23F53PB
MS27505E23F53PB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 53 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold