MS27508E10A13PA
pregled izdelka
Številka dela: MS27508E10A13PA
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27508E10A13PA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MS27508E10A13PA
Številka dela MS27508E10A13PA Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1985 pcs Podatkovni list MS27508E10A13PA.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 10-13 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27508E10A13PA
MS27508E10A13PA-ND
Usmerjenost A delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 13 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold