MS27508E14B18SBLC
pregled izdelka
Številka dela: MS27508E14B18SBLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27508E14B18SBLC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27508E14B18SBLC
Številka dela MS27508E14B18SBLC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2177 pcs Podatkovni list MS27508E14B18SBLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-18
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Cadmium over Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AMS27508E14B18SBLC
MS27508E14B18SBLC-ND
Usmerjenost B
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 18
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount