MS27508E22B21SB
pregled izdelka
Številka dela: MS27508E22B21SB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 21POS BOX MNT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27508E22B21SB.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27508E22B21SB
Številka dela MS27508E22B21SB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 21POS BOX MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1162 pcs Podatkovni list MS27508E22B21SB.pdf
Napetost - ocenjena 900VAC, 1250VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27508E22B21SB
MS27508E22B21SB-ND
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27508E22B21SB
Velik premer dobavljen 22-21 Lastnosti -
Razširjen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 21POS BOX MNT W/SCKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock