MS27508E22F21S-LC
pregled izdelka
Številka dela: MS27508E22F21S-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT
Podatkovni listi: MS27508E22F21S-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27508E22F21S-LC
Številka dela MS27508E22F21S-LC Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT HSG FMALE 21POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1744 pcs Podatkovni list MS27508E22F21S-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-21
Shell material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Pakiranje Bulk
Druga imena AAMS27508E22F21S-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -65°C ~ 200°C Število pozicij 21
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Materialna ocena vnetljivosti -
Vstavi material - Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Silver
Lastnosti - Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Material spenjanja oreškov, plating -
Premer spojne gredi - Vrsta kontakta Crimp
Velikost stika 16 Kontaktiraj obliko Circular
Vrsta priključka Receptacle Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS27508E22F21S
MS27508E22F21S
Proizvajalci: Amphenol Aerospace Operations
Opis: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP