MS27508E24A24S
pregled izdelka
Številka dela: MS27508E24A24S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27508E24A24S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 666 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 666 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27508E24A24S
Številka dela MS27508E24A24S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT FMALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 666 pcs Podatkovni list MS27508E24A24S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-24 Shell material Aluminum
Shell Finish Cadmium over Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27508E24A24S
MS27508E24A24S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 24 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material -
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold