MS27513E22F21PB
pregled izdelka
Številka dela: MS27513E22F21PB
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS27513E22F21PB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS27513E22F21PB
Številka dela MS27513E22F21PB Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1276 pcs Podatkovni list MS27513E22F21PB.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-21 Shell material Aluminum
Shell Finish Electroless Nickel Serija Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS27513E22F21PB
MS27513E22F21PB-ND
Usmerjenost B delovna temperatura -65°C ~ 200°C
Število pozicij 21 Tip montaže Panel Mount
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold