MS27656E13A4S
pregled izdelka
Številka dela: MS27656E13A4S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Aerospace Operations
Opis izdelka CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SCKT
Podatkovni listi: MS27656E13A4S.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS27656E13A4S
Številka dela MS27656E13A4S Proizvajalec Amphenol Aerospace Operations
Opis CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1691 pcs Podatkovni list MS27656E13A4S.pdf
Napetost - ocenjena 600VAC, 850VDC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Crimp Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS Status Bulk Druga imena AMS27656E13A4S
MS27656E13A4S-ND
delovna temperatura -65°C ~ 175°C Število pozicij 4
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca MS27656E13A4S
Velik premer dobavljen 13-4 Lastnosti -
Razširjen opis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Opis CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SCKT
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock